Home » ATP » Bergs onderuit tegen Buse in Parijs, Blockx geeft forfait

Bergs onderuit tegen Buse in Parijs, Blockx geeft forfait

Bergs onderuit tegen Buse in Parijs, Blockx geeft forfait

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Zizou Bergs (ATP-40) heeft zijn openingswedstrijd op de Rolex Paris Masters verloren. De Belg moest met 6-2 en 6-4 het onderspit delven tegen de Peruviaan Ignacio Buse (ATP-33). Alexander Blockx (ATP-28) kwam niet in actie: hij gaf forfait voor zijn eerste wedstrijd.

Buse nam meteen het initiatief en haalde de eerste set overtuigend met 6-2 binnen. In de tweede set probeerde Bergs het tij nog te keren. Hij maakte een opgelopen breakachterstand ongedaan, maar slaagde er niet in om de wedstrijd opnieuw naar zich toe te trekken. Buse hield stand en stelde met 6-4 de overwinning veilig.

De nederlaag is extra zuur voor Bergs, die de Peruviaan eerder dit jaar in Shanghai nog overtuigend had verslagen. Toen haalde de Belg het met duidelijke 6-0 en 6-3-cijfers.

Ook Blockx geeft forfait

Blockx moet op het laatste nippertje afhaken in Parijs. De Antwerpenaar zou zijn debuut maken op het Parijse toernooi en aantreden tegen Daniel Merida (ATP-42), maar is nog onvoldoende hersteld van een enkelblessure. Eerder paste ook Raphaël Collignon (ATP-55) voor het toernooi.

Melissa Van de Wiele

Melissa Van de Wiele

Meer nieuws