Home » ATP » Foutloze start voor Belgen in dubbelspel Miami

Foutloze start voor Belgen in dubbelspel Miami

Foutloze start voor Belgen in dubbelspel Miami

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Elise Mertens (WTA D-30) heeft haar eerste dubbelwedstrijd op het WTA-toernooi van Miami (VS, WTA 1000) gewonnen. Bij de mannen gingen Sander Gillé (ATP D-25) en Joran Vliegen (ATP D-41) een ronde verder.

Mertens koos in Miami opnieuw voor een nieuwe dubbelpartner, samen met Shuai Zhang (WTA D-11) kwam ze als zevende reekshoofd aan de start. De eerste set ging met 4-6 naar Monica Niculescu (WTA D-37) en Katarzyna Piter (WTA D-51), maar Mertens en Zhang kwamen met 6-3 langszij. In de supertiebreak stond het Belgisch-Chinese duo van 4-7 achter, maar met 6 punten op rij trokken ze met 10-7 aan het langst eind. In de tweede ronde volgt een duel met Timea Babos (WTA D-34) en Luisa Stefani (WTA D-40).

Bij de mannen nam Gillé samen met Jan Zielinksi (ATP D-35) een vlotte start. Het Belgisch-Poolse duo was met 6-4 en 6-2 te sterk voor Santiago Gonzalez (ATP D-54) en Alejandro Tabilo (ATP D-117). De Argentijnse zevende reekshoofden Maximo Gonzalez (ATP D-22) en Andres Molteni (ATP D-18) worden hun volgende tegenstanders.

Vliegen vormt in Miami een duo met Jackson Withrow (ATP D-23). Het Belgisch-Amerikaanse duo won met 7-6 (3) en 6-3 van Hendrik Jebens (ATP D-49) en Albano Olivetti (ATP D-47). In de tweede ronde volgt een duel met tweede reekshoofden Harri Heliovaara (ATP D-4) en Henry Patten (ATP D-3).

Melissa Van de Wiele

Melissa Van de Wiele

Meer nieuws