David Goffin (ATP-104) en Raphaël Collignon (ATP-73) zijn er niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken op het ATP 500-toernooi van Basel (Zwitserland). Beide Belgen gingen onderuit in twee sets.
Goffin, die als lucky loser was opgevist na de kwalificaties, moest voor de tweede keer in drie dagen het onderspit delven tegen Marin Cilic (ATP-89). De Kroaat haalde het na een stevig duel met 7-6 (11/9) en 7-5. De Luikenaar serveerde vijftien aces en hield lang gelijke tred, maar verloor op het beslissende moment zijn opslag.
(lees verder onder de tweet)
Déjà battu par Marin Cilic au dernier tour des qualifications dimanche, mais repêché ensuite, David Goffin s'est de nouveau incliné face au Croate, malgré un match combatif 😞 🇧🇪 pic.twitter.com/Gg8hrlgIN1
— VOOsport (@VOOsport) October 21, 2025
Ook Collignon kon zijn sterke vorm van de afgelopen weken niet doortrekken. De 23-jarige Luikenaar, halvefinalist op de European Open in Brussel, verloor met 6-4 en 7-6 (5) van de Fransman Valentin Royer (ATP-69).
Met hun uitschakeling is er geen enkele Belg meer actief in Basel, noch in enkel noch in dubbel.


