David Goffin (ATP-74) heeft de kwartfinale bereikt op het ATP-toernooi van Marrakech (Marokko, ATP 250). Hij won zijn tweede wedstrijd in drie sets.
Goffin stond in de tweede ronde tegenover de Spanjaard Pablo Andujar (ATP-73). De Luikenaar wist een 1-4 achterstand in de eerste set om te buigen tot een 5-4 voorsprong, maar zag uiteindelijk de set met 5-7 verloren gaan. In de tweede set kwam Goffin op voorsprong, maar een tiebreak moest de beslissing brengen. Onze landgenoot hield het hoofd koel en hing met 7-6 (4) de bordjes gelijk.
Goffin trok de goede lijn door en had aan één break in set drie voldoende voor de 6-3 setwinst. Het was de 300e ATP-zege van Goffin. In de kwartfinale volgt een duel met de Spanjaard Roberto Carballes Baena (ATP-79).
3️⃣0️⃣0️⃣th tour-level win for @David__Goffin 🙌
— ATP Tour (@atptour) April 7, 2022
He defeats Andujar 5-7 7-6 6-3 and will face Roberto Carballes Baena in the QF of the #GrandPrixHassanII! pic.twitter.com/BaCEW1q6dV