Jeline Vandromme (WTA-473) en Jana Otzipka (WTA D-637) zijn gesneuveld op het toernooi van Trnava (Slovakije, ITF W75). Voor allebei was de halve finale het eindstation.
Vandromme plaatste zich knap voor de halve finale na winst in de kwartfinale op het Duitse vierde reekshoofd Tamara Korpatsch (WTA-142): 6-4 en 6-4.
Tegen de Tsjechische Lucie Havlickova (WTA-325) moest ze haar meerdere erkennen. Na een thriller van maar liefst 3 uur en 15 minuten werd het 7-6 (4), 3-6 en 5-7.
Ook voor Otzipka is de halve finale het eindstation geworden in Trnava, maar dan in het dubbel. Samen met Elena Malygina (WTA D-469) uit Estland had ze geen verhaal tegen de Slovaakse tweede reekshoofden Katarina Kuzmova (WTA D-240) en Nina Vargova (WTA D-293). Na 51 minuten was 1-6 en 0-6 het verdict.


