Elise Mertens (WTA-24) is er niet in geslaagd om de tweede ronde te bereiken van het WTA-toernooi van Bad Homburg (Duitsland, WTA 500). Ze verloor in twee sets van het zevende reekshoofd.
Na haar triomf in Rosmalen nam Mertens een weekje rust. In Bad Homburg stond ze meteen voor een lastige opgave tegen de als zevende geplaatste Elina Svitolina (WTA-14). In de eerste set waren beide speelsters aan elkaar gewaagd. Mertens mocht bij 5-4 serveren voor de set en kreeg twee setpunten, maar de set ging met 5-7 naar de Oekraïense.
In de tweede set ging het lange tijd gelijk op. Mertens moest bij 4-5 serveren om in de wedstrijd te blijven, maar Svitolina forceerde de beslissing en trok met 4-6 aan het langste eind. De wedstrijd duurde 1 uur en 25 minuten. Mertens was de enige Belgische die in actie kwam in Bad Homburg.
Falls ihr’s verpasst habt – hier kommen die Highlights von Elina #Svitolina gegen Elise #Mertens!#BHO pic.twitter.com/n6E9zC8Vm7
— Bad Homburg Open powered by Solarwatt (@badhomburgopen) June 22, 2025


