Opschudding in het mannentoernooi van Wimbledon: Kei Nishikori (ATP-9) moet het toernooi verlaten. Hij verloor in vier sets van de Spanjaard Roberto Bautista Agut (ATP-19).
In de vier vorige ontmoetingen kon Bautista Agut nog nooit winnen van de Japanner. Vandaag heeft hij eindelijk de zege tegen Nishikori beet. De Spanjaard kon de eerste twee sets winnen met één break op zak: 6-4 en 7-6 (3). Daarna was het aan de Japanner die de set kon nemen met 3-6. In de vierde set haalde Bautista Agut opnieuw de bovenhand en had na 3u20 de scalp van het negende reekshoofd vast.
Het verschil tussen beide spelers was miniem en ze sloegen erg veel winners. Bautista Agut kon zijn onnodige fouten beperken (29 vs. 48) en dat gaf misschien de doorslag. Het is van de US Open van 2015 geleden dat Nishikori de vierde ronde op een Grand Slam niet haalde. Voor de Spanjaard is dit de derde vierde ronde op rij op een grandslamtoernooi.
Kei-O.
Roberto Bautista Agut defeats Kei Nishikori 6-4, 7-6(3), 3-6, 6-3 to reach the fourth round.#Wimbledon pic.twitter.com/Pgd31m1SjJ
— Wimbledon (@Wimbledon) July 7, 2017


