Over

Tennisplaza België is dé bron bij uitstek voor de gepassioneerde tennisfan die op de hoogte wil blijven over het reilen en zeilen van de Belgische tenniswereld. De website bouwt verder op het succes van Belgische Tennisvrouwen (sinds 2010) en Belgische Tennismannen (sinds 2012).

Tennisplaza België is eigendom en valt onder het algemeen en technisch beheer van Largus.

Algemene coördinatie

Christophe Moons – christophe.moons@tennisplaza.be

Hoofdredactie

Rob van Roy – rob.van.roy@tennisplaza.be

Eindredactie

Chloë Lyssens Danneboom – chloe.lyssens.danneboom@tennisplaza.be

Redactie

Wouter Kesteloot – wouter.kesteloot@tennisplaza.be
Lize Leenknecht – lize.leenknecht@tennisplaza.be
Bart Liekens – bart.liekens@tennisplaza.be
Melissa Van de Wiele – melissa.van.de.wiele@tennisplaza.be
Ronny Van Langendonck – ronny.van.langendonck@tennisplaza.be

Vrijwilligers

Adrienne Mees
René Peeraer

Columnisten

Sabine Appelmans
An-Sophie Mestach