[tabs]
[tab title=”Vrouwen”]
[accordions][accordion title=”ITF: Jamshri ($ 10 000)
Solapur, India (hardcourt – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
R1: Britt Geukens def. [5] Sviatlana Pirazhenka (BLR) 6-2 6-2
R2: Britt Geukens l.t. Karman Kaur Thandi (IND) 6-3 5-7 1-6
[/accordion][accordion title=”ITF: Tel Aviv-Ramat GAN ($ 10 000)
Tel Aviv-Ramat Gan, Israël (hardcourt – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
Q1: Megane Diaz Fernandez l.t. Eva Vedder (NED) 1-6 0-6
[/accordion][accordion title=”ITF: Raiffeisen ITF Tournament Val Gardena ($ 10 000)
Ortisei, Italië (hardcourt – indoor)” load=”hide”]
Enkelspel
R1: [7] Klaartje Liebens def. [Q] Amelie Intert (GER) 6-4 4-6 6-3
R2: [7] Klaartje Liebens l.t. Ksenia Palkina Ulukan (KGZ) 6-4 6-7 (7) 4-6
[/accordion][accordion title=”ITF: Hammamet Open ($ 10 000)
Hammamet, Tunesië (gravel – indoor)” load=”hide”]
Enkelspel
Q1: Juliette Bastin l.t. Emmanuelle De Beer (MRI) 2-6 1-6
R1: Margaux Bovy l.t. Martina Spigarelli (ITA) 1-6 4-6
Dubbelspel
R1: Margaux Bovy & Sara Ottomano (SUI) l.t. [4] Oana Gavrila (ROU) & Sandra Jamrichova (SVK) 1-6 5-7
[/accordion][accordion title=”ITF: Tennis Organisation Cup ($ 10 000)
Antalya, Turkije (gravel – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
Q1: Antje Rubbrecht def. Yaroslava Gadiatska (UKR) 6-4 4-6 6-1
Q2: Antje Rubbrecht def. Anastasiya Poplavska (UKR) 6-4 6-2
Q3: Antje Rubbrecht def. [4] Elina Nepliy (RUS) 6-3 6-1
R1: [Q] Antje Rubbrecht l.t. Karolina Novotna (CZE) 4-6 6-2 6-7 (5)
R1: Eliessa Vanlangendonck def. Angelina Shakhraychuk (UKR) 7-6 (4) 6-2
R2: Eliessa Vanlangendonck l.t. [3] Anastasiya Shoshyna (UKR) 2-6 2-6
Dubbelspel
R1: Eliessa Vanlangendonck & Maia Lumsden (GBR) l.t. Tayisiya Morderger (GER) & Yana Morderger (GER) 3-6 1-6
[/accordion][/accordions]
[/tab]
[tab title=”Mannen”]
[accordions][accordion title=”Future: Combiphar Tennis Indonesia Open 2016 ($ 10 000)
Jakarta, Indonesië (hardcourt – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
R1: Julien Cagnina def. [3] Christopher Rungkat (INA) 4-6 6-3 6-2
R2: Julien Cagnina l.t. Renta Tokuda (JPN) 3-6 5-7
[/accordion][accordion title=”Future: Hammamet Open ($ 10 000)
Hammamet, Tunesië (gravel – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
Q1: Arnaud Graisse – bye
Q2: Arnaud Graisse l.t. [12] Luka Pavlovic (FRA) 6-4 2-6 3-6
[/accordion][accordion title=”Future: Ramat Gan /Tel Aviv ISR F17 ($ 10 000)
Tel Aviv-Ramat, Israël (hardcourt – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
R1: [7] Romain Barbosa def. [wc] Roy Zwillinger (ISR) 6-2 6-1
R2: [7] Romain Barbosa l.t. John Lamble (USA) 4-6 2-6
[/accordion][accordion title=”Future: Tennis Organisation Cup ($ 10 000)
Antalya, Turkije (hardcourt – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
Q1: Yannick Lenaerts l.t. Ryan Nijboer (NED) 1-6 4-6
R1: Michael Geerts def. [Q] Louroi Martinez (SUI) 6-3 7-6 (3)
R1: Jonas Merckx l.t. [2] Marc Sieber (GER) 1-6 1-6
R2: Michael Geerts l.t. [1|wc] Marsel Ilhan (TUR) 6-3 2-6 2-6
Dubbelspel
R1: [wc] Yannick Lenaerts & Vito Dell’Elba (ITA) l.t. [4] Lorenzo Frigerio (ITA) & Francesco Vilardo (ITA) 1-6 1-6
R1: Michael Geerts & Jonas Merckx l.t. Borna Gojo (CRO) & Ondrej Krstev (CZE) 6-7 (6) 4-6
[/accordion][/accordions]
[/tab]
[tab title=”Meisjes”]
[accordions][accordion title=”Grade 4: ITF East Africa Junior Circuit U18 KEN2
Nairobi, Kenia (gravel – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
Q1: Ai Noa Fabre def. [8] Rhea Singh (IND) 6-1 6-1
Q2: Ai Noa Fabre l.t. [3] Oleksandra Balaba (UKR) 4-6 2-6
Dubbelspel
R1: [wc] Ai Noa Fabre & Esther Wahome (KEN) l.t. [3] Daevenia Achong (NED) & Maxine NG (SGP) 0-6 2-6
[/accordion][/accordions]
[/tab]
[tab title=”Jongens”]
[accordions][accordion title=”Grade 4: ITF East Africa Junior Circuit U18 KEN3
Nairobi, Kenia (gravel – outdoor)” load=”hide”]
Enkelspel
Q1: [wc] Alexander Van Nieuwenhove – bye
Q2: Alexander Van Nieuwenhove def. [wc] Massimiliano Zanardi (ITA) – walkover
Q3: Alexander Van Nieuwenhove l.t. [3] Matthew Beecher (GBR) 6-7 (2) 2-6
R1: [LL] Alexander Van Nieuwenhove def. Muhammad Raza Sawani (PAK) 6-2 6-4
R2: [LL] Alexander Van Nieuwenhove def. [12] Dev Javia (IND) 6-3 5-7 6-3
R3: [LL] Alexander Van Nieuwenhove l.t. [5|wc] Kevin Cheruiyot (KEN) 4-6 3-6
Dubbelspel
R1: Alexander Van Nieuwenhove & Harry Thursfield (GBR) l.t. Abdella Nedim Mohammed (ETH) & Paul Alfred Schwieger (NAM) 6-7 (5) 7-5 [10-12]
[/accordion][/accordions]
[/tab]
[tab title=”G-sport”]
Deze week komen er geen Belgische rolstoeltennissers in actie op het internationale circuit.[/tab]
[/tabs]