Home » ATP » Van de Zandschulp naar finale Winston-Salem na twee wedstrijden op één dag

Van de Zandschulp naar finale Winston-Salem na twee wedstrijden op één dag

Van de Zandschulp naar finale Winston-Salem na twee wedstrijden op één dag

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

[Dit artikel is tot stand gekomen met behulp van generatieve AI en is zorgvuldig geredigeerd door onze redactie.]

Botic van de Zandschulp (ATP-92) heeft zich geplaatst voor de finale van het toernooi in Winston-Salem (Verenigde Staten, ATP 250). De Nederlander moest op één dag zowel zijn kwartfinale als halve finale afwerken, maar hield knap stand.

Twee wedstrijden in korte tijd

Door regen werd zijn kwartfinale tegen de Chinees Yunchaokete Bu (ATP-76) uitgesteld. Vrijdag had Van de Zandschulp nog twee spelletjes nodig om die partij te beslissen. Hij maakte het af met 6-3, 5-7 en 6-3.

Enkele uren later wachtte een zwaardere opdracht: de Fransman Giovanni Mpetshi Perricard (ATP-39). Van de Zandschulp neutraliseerde de krachtige opslag van zijn tegenstander en sloeg zelf op de juiste momenten toe. Na een vroege achterstand in de tweede set vocht hij zich terug en trok met 6-4 en 7-5 aan het langste eind.

“Ik denk dat ik wel goed heb gespeeld met slechts twee uur rust tussen mijn wedstrijden”, verklaarde Van de Zandschulp tevreden. “Mijn opslag werkte goed en dat is hier cruciaal.”

(lees verder onder het wedstrijdverslag van de halve finale tussen Van de Zandschulp en Mpetshi Perricard)

Derde ATP-finale

Voor de 29-jarige Nederlander wordt het zijn derde ATP-finale, na München (Duitsland, ATP 500) in 2022 en 2023. In de eindstrijd neemt hij het op tegen Marton Fucsovics (ATP-94), die zonder spelen doorstootte na de forfait van Sebastian Korda (ATP-86).

Tennisplaza AI

Tennisplaza AI

Meer nieuws