Home » Geen categorie » Wickmayer genomineerd voor Fed Cup Heart Award

Wickmayer genomineerd voor Fed Cup Heart Award

Wickmayer genomineerd voor Fed Cup Heart Award

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Yanina Wickmayer (WTA-49) is door de Internationale Tennisfederatie (ITF) genomineerd voor de Fed Cup Heart Award voor de Fed Cup-wedstrijden in april. Ze krijgt concurrentie van grote namen Garbiñe Muguruza (WTA-2) en Angelique Kerber (WTA-4) en de onbekende Hsu Ching-Wen (WTA-347).

De ITF beloont met de Fed Cup Heart Award speelsters die met toewijding en moed knappe prestaties in de Fed Cup leverden. Wickmayer is een van de vier genomineerden voor de Fed Cup Heart Award voor de Play Offs-wedstrijden van april. Onze landgenote zorgde met knappe zeges mee voor de promotie van België naar Wereldgroep II.

De drie andere genomineerden leveren echter stevige concurrentie. De Spaanse Muguruza mepte Spanje voorbij Italië, Kerber speelde sterke partijen tegen Roemenië en Hsu Ching-Wen uit het Chinese Tapei stuntte tegen Polen. Je kan vanaf maandag 20 juni stemmen voor de Fed Cup Heart Award op fedcup.com.

[alert type=”info” title=”Stem voor Yanina”]
Stemmen voor Yanina Wickmayer kan vanaf 20 tot 23 juni op de Fed Cup website
[/alert]

Wouter Kesteloot

Wouter Kesteloot

Meer nieuws