Kimberly Zimmerman (WTA-299) is uitstekend gestart op het ITF-toernooi van Las Palmas ($ 25000, gravel). Ze liet geen enkel spelletje liggen in haar openingsronde.
De 22-jarige Zimmerman speelt als zevende reekshoofd in Las Palmas. In de eerste ronde was ze met 6-0 en 6-0 een maatje te sterk voor de Italiaanse Elena De Santis (Geen Ranking).
Victoire 6/0 6/0 contre l’Italienne Elena de Santis au 1er tour du Gran Canaria Open de Las Palmas. Bon pour la confiance! pic.twitter.com/NVCUXlId2y
— Kimberley Zimmermann (@ZimmermannKim95) 14 augustus 2018
Zimmerman speelt in de tweede ronde tegen de Zweedse kwalificatiespeelster Mirjam Bjorklund (WTA-514). In het dubbelspel was onze landgenote overigens ook succesvol. Ze plaatste zich in drie sets voor de tweede ronde.