De Amerikaan Tennys Sandgren heeft laten weten dat hij nooit meer in China zal spelen als blijkt dat een Chinees laboratotirium in Wuhan opzettelijk het coronavirus heeft verspreid.
Volgens het Amerikaanse Fox News is er steeds meer reden om aan te nemen dat een laboratorium in Wuhan aan de basis ligt van de uitbraak van het coronavirus (SARS-CoV-2). China zou het virus niet als biologisch wapen hebben ontwikkeld, maar omdat het wil aantonen dat het sterker is in het bestrijden van virussen dan de Verenigde Staten.
Waar of niet, maar Sandgren, die op de Australian Open begin dit jaar ei zo na Roger Federer uit het toernooi knikkerde, trekt alvast zijn conclusies. “Niet dat het veel betekent, maar als het waar is, zal je mij nooit meer in China zien spelen”, twitterde hij.
Not that it means much, but if this is indeed true you won’t see me playing in China again https://t.co/FfSQsLHCnK
— Tennys Sandgren (@TennysSandgren) April 16, 2020