Zizou Bergs (ATP-45) is uitgeschakeld in de tweede ronde van het ATP Masters 1000-toernooi in Miami (Verenigde Staten, ATP Masters 1000). Onze landgenoot leverde een felbevochten partij af tegen Tomas Martin Etcheverry (ATP-32), maar moest na twee tiebreaks met het hoofd buigen.
Bergs en Etcheverry maakten er zaterdag een bijzonder spannende wedstrijd van op de hardcourts in Florida. Lange tijd gaven beide spelers elkaar geen duimbreed toe, waardoor de beslissing in beide sets pas in de tiebreak viel.
Na 2 uur en 37 minuten trok Etcheverry uiteindelijk aan het langste eind met 6-7 (5) en 6-7 (3). De Argentijn hield in de beslissende momenten het hoofd koel en werkte beide tiebreaks overtuigend af.
Voor Bergs is het een zure nederlaag, want veel verschil zat er nauwelijks tussen beide spelers. Onze landgenoot legde Etcheverry het vuur aan de schenen, maar zag zijn avontuur in Miami zo eindigen in de tweede ronde.
De partij werd bovendien een dag later afgewerkt dan gepland. Door de regen van de voorbije dagen was het programma in Miami stevig in de war gestuurd. Raphaël Collignon is wel nog actief in Miami. Hij neemt het zondag in de derde ronde op tegen de Amerikaan Tommy Paul (ATP-23).
@MiamiOpen R2@ZizouBergs🇧🇪 – Tomas Etcheverry 🇦🇷 6-7(5) 6-7(3)
— Koen Bergs (@KoenBergs) March 21, 2026
Tough battle of almost 2h40. The Argentian very solid on clutch points. Zizou showed resilience and fighting spirit. Trust is coming back. Time to go home and to prepare for clay season. Next tournament: Monte… pic.twitter.com/KP8TzvGF8g


